• Özşahinler İnşaat olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde ve sürekli olarak karşılayabilmek için hiçbir şekilde güven ve özveriden ödün vermemiştir. Yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyen Özşahinler İnşaat, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün kendi sektöründe saygın bir yere ve haklı bir üne sahiptir.

    Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özşahinler İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. Birçok alite sertifikası sahibi Özşahinler İnşaat , bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, Toplumların kalkınmasına ve Refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

En kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunarken müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması,ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven,üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli hale getirerek her anlamda kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktararak asansör sektöründe aranılan saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle MNEB İnşaat ‘in marka değerini yükseltip çağdaş binalar asansör ve yürüyen merdivenler inşaa ederek modern binlar kurabilmek.

GÖREVLERİMİZ

  • Etik bilince sahip olmak,
  • Güven, dürüstlük, karşılıklı saygı ve açık iletişimi, işbirliğimizin temeli olarak almak,
  • Ülkede bilim ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmak,
  • İnsana, topluma, bilgiye ve çevreye duyarlılık,
  • Her türlü deneyim ve bilgiyi paylaşmak,
  • Sürekli öğrenen, gelişen ve yenilikleri izleyen bir organizasyon yapısını sürdürmek,
  • Bilgi toplumu araçları ve bu araçların kullanımına yönelik altyapıyı güncel tutmak,
  • Ortak amaç ve hedeflere hep birlikte, gelişen dostluklar ve yerleşen geleneklerle gerçek bir aile ortamı içinde ulaşmak