• Özşahinler İnşaat olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde ve sürekli olarak karşılayabilmek için hiçbir şekilde güven ve özveriden ödün vermemiştir. Yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyen Özşahinler İnşaat, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün kendi sektöründe saygın bir yere ve haklı bir üne sahiptir.

    Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özşahinler İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. Birçok alite sertifikası sahibi Özşahinler İnşaat , bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir.

Özşehinler İnşaat Hakkında

1994 Yılında Mehmet Ergül tarafından kurulan şirketimiz kısa bir süre içerisinde birçok başarıya imza atmıştır; Antalya ‘daki sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Hızlı bir değişim içerisine giren firmamız ekip donanımıyla yaptığı işlerin üstesinden gelmeyi ilke edinmiştir.

Özşahinler İnşaat olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde ve sürekli olarak karşılayabilmek için hiçbir şekilde güven ve özveriden ödün vermemiştir.

Yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyen Özşahinler İnşaat, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün kendi sektöründe saygın bir yere ve haklı bir üne sahiptir.

Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özşahinler İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. Birçok alite sertifikası sahibi Özşahinler İnşaat , bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir.

Bugün, günümüz modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan Özşahinler İnşaat; yaşam standartlarınızı yükseltecek birbirinden iddialı projelerine aynı heyecan ve güçle devam edecektir.

Bizimle birlikte bu yeni yaşamın heyecanı ve gururunu paylaşan tüm dostlarımıza…

hak