Antalya Özşahinler İnşaat | Hakkımızda
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

Özşahinler İnşaat

1994 Yılında Mehmet Ergül tarafından kurulan şirketimiz kısa bir süre içerisinde birçok başarıya imza atmıştır; Antalya ‘daki sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Hızlı bir değişim içerisine giren firmamız ekip donanımıyla yaptığı işlerin üstesinden gelmeyi ilke edinmiştir.

Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özşahinler İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. Birçok alite sertifikası sahibi Özşahinler İnşaat , bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir.

Bugün, günümüz modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan Özşahinler İnşaat; yaşam standartlarınızı yükseltecek birbirinden iddialı projelerine aynı heyecan ve güçle devam edecektir.

Bizimle birlikte bu yeni yaşamın heyecanı ve gururunu paylaşan tüm dostlarımıza…

Kuruluş Hikayemiz

Vizyonumuz & Misyonumuz