• Özşahinler İnşaat olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde ve sürekli olarak karşılayabilmek için hiçbir şekilde güven ve özveriden ödün vermemiştir. Yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyen Özşahinler İnşaat, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün kendi sektöründe saygın bir yere ve haklı bir üne sahiptir.

    Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özşahinler İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. Birçok alite sertifikası sahibi Özşahinler İnşaat , bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir.
İletişim Bilgileri

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

ADRES :

Molla Yusuf Mahallesi 1420 Sokak No:5
Özşahinler Sitesi B-Blok D:1 Konyaaltı / ANTALYA

TELEFON :
+90(242) 346 55 33

FAX:
+90(242) 346 01 81

GSM:
+90(530) 400 96 41

Amacımız ;  İnşaat Sektöründe gözlemlediğimiz yapısal sorunları aşacak yönetsel teknikleri geliştirmektir. Bu sorunları aşmakta yardımcı olacak ve doğruluğuna yürekten inandığımız ilkeleri hayata geçirirken sektörümüze mantalitede öncü olacağımızı düşünüyoruz.