Antalya Özşahinler İnşaat | Vizyonumuz & Misyonumuz
553
page-template-default,page,page-id-553,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, Toplumların kalkınmasına ve Refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

En kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunarken müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli hale getirerek her anlamda kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktararak asansör sektöründe aranılan saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle MNEB İnşaat ‘in marka değerini yükseltip çağdaş binalar asansör ve yürüyen merdivenler inşaa ederek modern binalar kurabilmek.

GÖREVLERİMİZ

Etik bilince sahip olmak,
Güven, dürüstlük, karşılıklı saygı ve açık iletişimi, işbirliğimizin temeli olarak almak,
Ülkede bilim ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmak,
İnsana, topluma, bilgiye ve çevreye duyarlılık,
Her türlü deneyim ve bilgiyi paylaşmak,
Sürekli öğrenen, gelişen ve yenilikleri izleyen bir organizasyon yapısını sürdürmek,
Bilgi toplumu araçları ve bu araçların kullanımına yönelik altyapıyı güncel tutmak,
Ortak amaç ve hedeflere hep birlikte, gelişen dostluklar ve yerleşen geleneklerle gerçek bir aile ortamı içinde ulaşmak

Özşahinler İnşaat Logo